Kolejny koronkowy tort w środku czekoladowy z musem czekoladowym z nasączem kawowo-porzeczkowym i frużelina porzeczkową.
Dekoracja: lukier plastyczny, cukrowa koronka i cukrowy kwiat.
Witaj miły gościu :) Dziękuje za odwiedziny :) Jeśli masz pytanie do przepisu, zadaj je tutaj, a ja postaram się odpowiedzieć na nie w jak najkrótszym czasie. Pozdrawiam,
Wspaniała ta koronka:))Zdradzisz jak ją zrobić?Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńMam nadzieję, ze wkrótce uda mi się trochę wiedzy przekazać :)
UsuńCzy ma ktoś przepis na domowa koronkę?
UsuńCudo! A jak się robi taką koronkę?
OdpowiedzUsuńMam nadzieję, ze wkrótce uda mi się trochę wiedzy przekazać :)
Usuńpiękna stylizacja:)
OdpowiedzUsuńKoronka cudowna:) Tort zresztą też:))
OdpowiedzUsuńFenomenalne te koronki :)
OdpowiedzUsuńa przepis na ten tort i oczywiście koronke? zdradzisz :)
OdpowiedzUsuń